yodis
Йодіс Карпат
слабогазована
Кальцій 25,0-50,0 мг/дм3
Магній 6,0-20,0 мг/дм3
Натрій 20,0-60,0 мг/дм3
Фториди 0,01-0,08 мг/дм3
Сухий залишок 150,0-400,0 мг/дм3
Йод 0,05-0,15 мг/дм3

Варіанти фасування

yodis 1,5
1,5 л
yodis 0,5
0,5 л скло
yodis 1,5 negazovana
Йодіс Карпат
негазована
Кальцій 25,0-50,0 мг/дм3
Магній 6,0-20,0 мг/дм3
Натрій 20,0-60,0 мг/дм3
Фториди 0,01-0,08 мг/дм3
Сухий залишок 150,0-400,0 мг/дм3
Йод 0,05-0,15 мг/дм3

Варіанти фасування

yodis negazovana 1,5
1,5 л

Мінеральна вода «Йодіс Карпат»

Для повноцінного життя організму людини необхідно багато вітамінів, мікроелементів, основну роль в яких виконує йод. Йод в організмі людини виконує особливу функцію – він необхідний для належної роботи гормонів щитовидної залози, які виконують життєво важливі функції напротязі всього життя. Порушення діяльності гормонів призводить до порушень діяльності нервової системи, мозку, статевих і молочних залоз людини.

Брак елементу позначається хронічною слабкістю і тотальною втомою, підвищеною захворюваністю організму.

Йод знаходиться у невеликій кількості продуктів, один з яких – це йодована мінеральна вода «Йодіс Карпат».

Природна вода добувається на Закарпатті з артезіанської свердловини в басейні річки Тиси. У хімічному складі води переважають іони йоду, який легко засвоюється організмом. Так легко, що «Йодіс Карпат» можна давати немовлятам під наглядом лікаря. Елемент розщеплюється на клітинному рівні та засвоюється у максимальній кількості у щитоподібній залозі. Мінеральна вода з йодом є чудовим профілактичним засобом. Регулярне вживання знижує ризик розвитку запалення щитоподібної залози до нуля. А це означає гарантію сильного імунітету, ясного розуму, якісного сну вночі та бадьорості впродовж дня. Тому «Йодіс Карпат» вкрай необхідно пити дітям, вагітним жінкам, жінкам, що годують груддю та людям похилого віку. Вже за перші тижні споживання цієї води відчувається загальне покращення самопочуття, підвищення тонусу організму, підвищується витривалість та стійкість до різних хвороб.

Втім питна мінерально вода з йодом має нейтральний смак, що дозволяє споживати її щодня. Вона чудово втамовує спрагу та надає сил впродовж 24 годин. Окрім головного компоненту у воді присутні й інші необхідні для здоров’я мікроелементи – натрій, калій, магній, кальцій тощо. Це повноцінний букет довголіття та гарного настрою. «Йодіс Карпат» доступний у ПЕТ-пляшках 1,5 літра. Такий формат дозволяє тримати воду при собі і задовольняти добові потреби у рідині та мікроелементах.

Вода «Йодіс Карпат» вживається як столовий напій для профілактики захворювань, пов’язаних з нестачею йоду в організмі.

Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів Cookies (детальніше) та призначених для користувача даних. Якщо ви не хочете щоб ваші файли оброблялися будь ласка покиньте сайт.