Продукція

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, щоб ви могли насолодитися природною мінеральною водою в будь-який момент свого життя.

shayanska
Шаянська Більше
syla-karpat
Сила Карпат Більше
yodis
Йодіс Карпат Більше

Користь мінеральної води

Відомо, що мінеральною водою не тільки можна втамувати спрагу, але й оздоровитись. Для організму людини дуже важливо щодня отримувати визначену кількість мікроелементів. І допоможе в цьому природна мінеральна вода. Доведено багатьма спеціалістами, що щоденне вживання 1,5 літра води здатне зміцнити імунітет, покращити самопочуття та уберегти від різних захворювань.

Закарпатська область від давна вважається центром мінеральної води. Унікальні для України природні умови сприяли заляганню в надрах землі свердловин з різним мінеральним складом. Завдяки наполегливій праці, сучасним технологіям та ідеальній організації сьогодні є можливість отримувати такий продукт, як одна з кращих мінеральних вод в країні. ТОВ «ВАП «Шаяни» дбайливо ставиться до природних багатств, тому на стіл споживачу потрапляє ідеально чистий і корисний продукт.

Чому саме наша вода?
1 Джерело природної енергії
2 Краще загальне почуття
3 Допомога травленню
syla-karpat
4 Зміцнення організму
5 Молодість шкіри
6 Знижений ризик інфаркту

В асортименті компанії є як мінеральна газована вода, так і вода без газу в упаковках різногих об’ємів. Розрізняють питні лікувальні, питні столові та столово-лікувальні води. Пляшка 0,5 літра поміститься в будь-якій сумці і буде доречна завжди. А найбільша тара – 5-літрова ПЕТ-пляшка забезпечить всю родину необхідними мінералами та мікроелементами. Купити мінеральну воду компанії «Шаяни» можна в багатьох магазинах України або оптом можна напряму у підприємства.

Замінити водопровідну воду більш чистою і корисною можна просто. Достатньо почати вживати мінеральну воду негазовану виробництва ТОВ «ВАП «Шаяни». Вона чудово вгамовує спрагу, а ще покриває щоденну потребу в життєво важливих неорганічних елементах. Мінеральна столова вода доступна, вільно продається, не вимагає лікарських рецептів і є абсолютно безпечною для всіх вікових категорій.

Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів Cookies (детальніше) та призначених для користувача даних. Якщо ви не хочете щоб ваші файли оброблялися будь ласка покиньте сайт.