syla-karpat 1,5
Сила Карпат
негазована
Кальцій 25,0-50,0 мг/дм3
Магній 6,0-20,0 мг/дм3
Натрій 20,0-60,0 мг/дм3
Фториди 0,01-0,08 мг/дм3
Сухий залишок 150,0-400,0 мг/дм3

Варіанти фасування

syla-karpat 5
5 л
syla-karpat 1,5
1,5 л
syla-karpat 0,5
0,5 л
syla-karpat 0,5 sklo
0,5 л скло
syla-karpat slabogazovana
Сила Карпат
слабогазована
Кальцій 25,0-50,0 мг/дм3
Магній 6,0-20,0 мг/дм3
Натрій 20,0-60,0 мг/дм3
Фториди 0,01-0,08 мг/дм3
Сухий залишок 150,0-400,0 мг/дм3

Варіанти фасування

syla-karpat slabogazovana 1,5
1,5 л

Питна вода «Сила Карпат»

Карпати хоч і займають невелику частину України, проте є чи не найбагатшим краєм. В регіоні знаходиться безліч джерел мінеральної води, яка увібрала в себе всі корисні речовини гір і полонин. Негазована мінеральна вода «Сила Карпат» є квінтесенцією природних багатств. Вона не просто втамовує спрагу, а бадьорить і надає енергії.

Помірний мінеральний склад природної води відносить її до категорії питних. Вона чудово підтримує водний баланс та сприяє очищенню організму людини, налагодженню метаболізму. Її можна вживати щодня в будь-якій кількості і без обмежень за хворобами. Здорові люди, п’ючи «Силу Карпат» відчують приплив енергії, а люди, що мають негаразди зі здоров’ям, отримають полегшення. Саме тому це найкраща питна вода. Це не просто досконало очищений продукт. В ньому збереглись всі природні елементи.

Знаходить своє використання «Сила Карпат» і в кулінарії. На ній можна готувати супи, варити компоти чи узвари, каші та інші страви. Столова вода підсилює смаки і додає цікаві нотки звичній їжі. При цьому кожен продукт додатково збагачується мікроелементами і відпадає потреба споживати окремі препарати та добавки. Воду можна вживати у будь-якому віці. Немовлята мають з ранніх років знати, що таке якісна питна вода. А люди похилого віку можуть без остраху пити «Силу Карпат», адже мікроелементи не відкладаються у суглобах та нирках.

Універсальність та чудові загальні якості стали причиною споживання води питної у великих кількостях всією родиною. Продукт має нейтральний аніонний та катіонний склад, чиста від шкідливих мікроорганізмів. Тому «Сила Карпат» розливається у тару всіх доступних об’ємів – від 0,5 до 5 літрів. Особливо зручною є вода 5 літрів, яку легко транспортувати і якої вистачить на весь день, щоб втамувати спрагу та зварити корисний ситний обід.

Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів Cookies (детальніше) та призначених для користувача даних. Якщо ви не хочете щоб ваші файли оброблялися будь ласка покиньте сайт.