• Закарпатська обл., смт. Вишково, вул. Шаянська, 1
 • Tel: +38 067 726 7403;


Йодована вода «Йодіс Карпат»

Для повноцінного життя організму людини необхідно багато вітамінів, мікроелементів, основну роль в яких виконує йод.
Йод складає основу гормонів щитовидної залози, які виконують життєво важливі функції напротязі всього життя.
Порушення діяльності гормонів призводить до порушень діяльності нервової системи, мозку, статевих і молочних залоз людини.
Більше всіх від цього страждають діти: вони відстають в розумовому та фізичному розвитку, їм важко дається засвоєння нових знань і навчання в школі.

Детальніше ...

Питна вода «Сила Карпат»

Вода питна фасована «Сила Карпат» виробляється зі свердловини екологічно чистого району карпатських гір мальовничого Закарпаття.
Питна вода міцно увійшла до нашого повсякденного життя. Особливо останнім часом, коли здоровий спосіб життя, здорове харчування стало досить необхідним. а яке здоров’я без хорошої та якісної води, яка складає основу всього живого, у тому числі і нашого організму.

Детальніше ...

Мінеральна вода «Шаянська»

В основі механізму впливу мінеральної води «ШАЯНСЬКА» на організм є подібність вуглекисло-гідрокарбонатно-буферної системи мінеральної води з аналогічною за складом буферною системою організму людини. Це сприяє тісній взаємодії, впливу на реакцію (рН) внутрішнього середовища при харчуванні.
Мінеральна вода «ШАЯНСЬКА» не тільки насичує організм цінними мікроелементами, кальцієм, магнієм, залізом, але й срияє звільненю його від шлаків, токсинів і сечового піску. Цей вплив доповнюється детоксикаційною дією коллоїдної форми метакремнієвої кислоти. Наявність кремнію сприяє гальмуванню збудженої моторики кишківника.
Завдяки лужній, холеретичній, діуретичній і детоксикаційній дії мінеральна вода «ШАЯНСЬКА» призначається при всіх захворюваннях шлунку: хронічних гастритах з нормальною, підвищеною чи пониженою кислотністю, неускладненій виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки, хронічних колітах і ентероколітах, хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, гепатитах, холециститах, ангіохолітах різної етіології, цукровому діабеті, ожирінні, подагрі, сечокислому діатезі, оксалурії, фосфотурії, хронічних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, залізодефіцитній анемії.
Вуглекисла холодна маломінералізована кремнієва гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода «Шаянська» розливається зі свердловини №242 Шаянського родовища з глибини 250 м.
Основні запаси вуглекислих мінеральних вод виходять на поверхню через розломи паннонської «подушки» піщано–глиняних відкладень, які знаходяться в південно-східній частині Вігорлат-Гутинської гряди.
Найважливішою особливістю мінеральної води «Шаянська» є наявність у її складі також метакремнієвої кислоти, яка присутня не лише в молекулярній та іонній, але і в коллоїдній формі, що має особливо важливе значення для лікувальних властивостей мінеральних вод.
До складу мінеральної води входять також біологічно активні концентрації кальцію (1/4 денної потреби), магнію, заліза, літію та ін.
Найближчі аналоги «Шаянської» – мінеральні води «Діліжан» (Вірменія), «Князь Мілош» (Сербія), «Анка», «Домбрувка», «Мешко» (Польща), води курортів Біле-Тушнад (Румунія), Евіан-ле-Бен (Франція)


Онлайн Замовлення

Після вибору товару, обов'язково залиште свої контактні дані!

 • Вода мінеральна
  "Шаянська"

  Шаянська
  Тип Тара Об'єм
  CГ. ПЕТ пл. 1.5 Л
  СлГ. ПЕТ пл. 1.5 Л
  CГ. ПЕТ пл. 0.5 Л
  CГ. Скло. 0.5 Л
  СГ. ПЕТ пл. 0.5 Л
  НГ. ПЕТ пл. 0.5 Л
  CГ. Скло. 0.33 Л
  НГ. Скло. 0.33 Л
 • Питна вода
  "Йодіс Карпат"

  Йодіс Карпат
  Тип Тара Об'єм
  СлГ. ПЕТ пл. 1.5 Л
  СлГ. Скло. 0.5 Л

  СлГ:" Слабогазована "

  СГ:" Сильногазована "

  НГ:" Негазована "

 • Вода питна
  "Сила Карпат"

  Сила Карпат
  Тип Тара Об'єм
  НГ. ПЕТ пл. 5.0 Л
  НГ. ПЕТ пл. 1.5 Л
  СлГ. Скло. 1.5 Л
  НГ. Скло. 0.5 Л
  НГ. ПЕТ пл. 0.5 Л
  НГ. Скло. 0.33 Л

Контактні Дані

Залиште нам свої дані і в найближчий час наші менеджери зв'яжуться з Вами!


×